Akadēmiskā dzīve: nedēļas atskats

Šis ir jauns projekts ar ko nolēmu nedaudz paeksperimentēt šajā blogā. Noteikums ir katru dienu uzņemt fotogrāfiju no manām ikdienas gaitām, lai dotu priekšstatu ne-akadēmiskajiem lasītājiem, ko pie velna tad doktorantūras studenti patiesībā dara.

Pagājušā nedēļa īstenībā bija diezgan aizņemta. Šobrīd strādāju pie pirmā zinātniskā raksta, ko ceru pabeigt līdz gada beigām, eksperimentēju ar sāls kristāliem augstas temperatūras krāsnī, pērku minerālus priekš nākošajiem eksperimentiem un tam visam pa vidu – divriteņa negadījums braucot uz universitāti.

Patiesībā divriteņa negadījums ir diezgan smieklīgs stāsts, jo to izraisīja ķivere. Austrālijā joprojām ir spēkā likums, kas liek visiem riteņbraucējiem valkāt ķiveri, ko es uzskatu par bezjēdzīgu pasākumu. Tā, nu, es braukāju bez ķiveres visu iepriekšējo gadu, līdz 2 nedēļas atpakaļ mani apstādināja policija un gandrīz lika maksāt sodu. Kopš tā laika sāku valkāt ķiveri uz lielākajiem ceļiem un ņēmu nost mazajās ieliņās. Tā arī iepriekšējā nedēļā – mierīgi braucu uz universitāti ar šo neprātā kaitinošo uzparikti uz galvas. Sasniedzot universitātes teritoriju, sāku to ņemt nost. To darot vienīgā iespēja bija turēt stūri ar kreiso roku. Ritenis gāja lejā no kalna. Stūre sāka griezties. Zaudēju kontroli pār riteni. Priekšējais ritenis atsitās pret ietves malu. Kritiens. Tad – asinis, bezsamaņa, ambulance, utt… Viss šis tikai un vienīgi dēļ ķiveres : ). Lai nu kā, ar mani viss ir kārtībā. Daži diezgan dziļi skrāpējumi, bet nekas nesadziedējams.

Picture1

2 Responses to Akadēmiskā dzīve: nedēļas atskats

  1. Zigurds. says:

    Kaut kas traks! Vai tad nevarēja apstāties un noņemt to ķiveri? Es vakar priecājos par minerāliem caur datoru. Kaut varētu tādus atrast! Bet pirkt- to gan nē. Vienreiz nopirku skaistus pirīta kristālus, par kuriem man tagad kauns. Kauns par to, ka pats tos neesmu atradis.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: