Ātrs kopsavilkums

PGP jaukie maģistrantūras studenti

  • 6 studiju darbi, 2 prezentācijas, 3 lauka kursi, 3 dienas konferencē, 3 eksāmeni un darbs universitātē – šādi mana dzīve izskatījās iepriekšējos divus mēnešus. Negaidiet, ka es tagad rakstīšu par ģeoloģiju.
  • Vakar bija pēdējais eksāmens. Pirmo reizi visu nakti pavadīju universitātē mācoties un mēģinot pierast pie kafijas. Nesanāca. Es domāju kafiju. Tā joprojām ir pretīga šļura, kuras dzeršana mani ļoti traumē.
  •  Puse no maniem kursabiedriem šogad aizstāv maģistra darbus. Biju ļoti iepriecināta, redzēt, ka visi mani iekļāvuši pie pateicībām. Es teicu, ka tā ir viņu darbu lasāmākā daļa, viņi teica, lai apklustu, kamēr iemācīšos pieklājīgi runāt. Jau tagad zinu, ka man viņu ļoti pietrūks.
  • Un viņi beidz tieši tagad, kad Kristina beidzot sāk izrunāt manu vārdu pareizi. Katru reizi, kad ienāku maģistrantu ofisā, viņa sveic mani ar: “Li-iena!” un es saku: “Kristin!” Tas paņēma 9 mēnešus līdz viņa nonāca tuvāk: “Liene”.
  • Patiesībā, visā departamentā ir tikai viena persona, kas manu vārdu izrunā pareizi. Pirms progresa ar Kristinu, es domāju, ka norvēģi ir fiziski nespējīgi to izdarīt.
  • Rītdien PGP būs vasaras balle. Šodien ar 2 meitenēm no fakultātes devos iepirkt piederumus un ēdienu ballei. Elvīra bija tik laimīga, ka mēs tikai ar grūtībām spējām viņu apvaldīt.  Ja viņai būtu ļauta vaļa, visi šķīvji un salvetes būtu apdrukāti ar “Hello Kitty”. Tā vietā mēs izvēlējāmies klasisku zilo krāsu priekš vīriešiem un lillā priekš sievietēm, kā arī kokteiļu formas saulesbrilles priekš bārmeņa.
  • Patiesībā mēs būtu pazudušas bez Elvīras, jo viņa bija vienīgā, kas patiešām zināja kaut ko par ballītēm un to rīkošanu.
Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: