Drīz

Ar to viņi tur augšā nodarbojas (Avots: Physics of Geological Processes)

Tagad, kad lēmums beidzot pieņemts, varu par to uzrakstīt arī šeit – mazāk, kā pēc mēneša braucu studēt uz Oslo. Pagājušajā gadā pavadīju tur vienu semestri kā apmaiņas studente, bet šogad pabeidzu maģistra studijas Latvijā un pavasarī iesniedzu dokumentus studiju programmā “Ģeoloģisko procesu fizika”, kur tiku uzņemta.

Kā tiek apgalvots mājaslapā:  ” Centra mērķis ir nodrošināt starpdisciplināru, dinamisku pētniecības vidi, kuras pamatā ir matemātiķu, fiziķu un ģeologu sadarbība, lai iegūtu fundamentālu un kvantitatīvu izpratni par sarežģītajiem procesiem, kas norisinās uz mūsu planētas un tās iekšienē. Programma balstās uz principa, ka visefektīvākās starpdisciplinārās sadarības pamatā ir pētnieki, kas sasnieguši izcilību katrs savā attiecīgajā jomā “. Skan jau ļoti skaisti un vilinoši. Es uzķēros.

Ja viss ies veiksmīgi, plānoju tur pavadīt nākošos 2 gadus, ja nē – kamēr beigsies iekrājumi (t.i. pāris mēnešus).

Šobrīd nav ne jausmas vai vispār būšu spējīga tikt galā ar studijām, jo mācību programma ir ļoti sarežģīta, bet dažreiz taču ir vērts sevi iemest ūdenī un paskatīties, kā izķepurosies. Vēl nepatīkamāk būtu mūža vidū skatīties atpakaļ uz neizmantotām izdevībām un domāt: “Kā būtu bijis, ja būtu…”

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: